Hakkımızda

İstanbulendustri.com

İstanbul Endustri, endustriyel ürünler ile tüketici ürünlerinin bir araya getirilerek e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, sadece kendisinin ithalatını yaptığı ürünleri en uygun fiyatlara Türkiye’ye getirip, müşterilerine kaliteyi en uygun fiyata sunmayı amaçlayan bir Kadın Girişimci tarafından 2015’te kuruldu.

İstanbul Endusti, alanında doktora ünvanına sahip Kadın girişimcinin teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini kullanara hem tüketicilere hem de üretim alanında faaliyet gösteren firmalara sürekli yenilikçi ve çözüme odaklı ürünleri sunmayı amaç edinmiştir. Firmamız en kaliteyi en uygun fiyatlara sunmayı amaç edinerek binlerce kaliteli ürünü milyonlarca müşterisiyle buluşturan e-ticaret sitesi “istanbulendustri.com”u açtı.

istanbulendustri.com; endüstriyel elektronikten tüketici elektroniğine, Otomotiv sektöründen eğlenceli çocuk oyuncaklarına, laboratuvar malzemelerinden mutfak gereçlerine kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürünü, kupon ve benzeri malzemelerle alışverişe bağımlı kalmadan her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünleri alabileceğiniz yeni bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

İstanbulendustri.com,tüm sorularınızı ve isteklerinizi aracı olmadan direkt olarak müşteri temsilcilerimize sorup, iade değişim gibi konular dahil olmakla birlikte 3 iş günü beklemeden anlık olarak çözebileceğiniz güven ve kolaylık odaklı yaklaşım izlemektedir.

Siz de güven odaklı istanbulendustri.com’a katılabilir, binlerce ürünü en uygun fiyata alarak alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Hayırlı alışverişler.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

En uygun fiyatları kuponsuz ve komisyon kesintisi yapmadan aracısız, hızlı ve sadece çözüme odaklı müşterilere sunarak e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

yukarı